top of page

"Ewa is a truly magical being.  I had been curious about the Akashic records for some time but wasn’t sure who to work with.  Ewa was recommended by a trusted friend and colleague, and from our first email exchange I felt totally at ease with her.  The reading was extraordinary.  She confirmed things in my life that I’d been feeling but hadn’t really shared because I didn’t feel it was appropriate to talk about them; specifically a lack of passion for life in general, and confusion around my business.  I was hesitant to trust my own feelings and explore a new direction.  Ewa’s reading gave me the confidence to get back in touch with my own “magic," and the tools to pursue new endeavors with excitement and joy, trusting that it’s the right path for me.  I am so grateful that she has chosen to share her gifts with the world.  I will absolutely work with her again and highly recommend her!" - Elizabeth C.

"Ewa’s reading was so spot on, she said things that I’ve been feeling and not saying with amazing accuracy. I was comforted and empowered by our session!" - Cait D.

“My session with Ewa was powerful as it helped me to see myself from a fresh, new angle. Ewa’s energy & desire to connect me with nuggets of wisdom was felt throughout too & so genuine. During my session I experienced myself positively shifting my thinking in a few very empowering ways that have stayed with me since & been quite helpful. I would highly recommend a session for anyone looking to clarify where you’re at in your life or simply wanting a fresh perspective as Ewa’s quite intuitive & gifted & I thoroughly enjoyed the experience.” - Jennifer G.

"Polecam Kroniki Akaszy, to balsam dla duszy i ciała. Jeśli chcesz zajrzeć do swojego wnętrza i poznać drogowskazy najlepsze dla siebie to nie zastanawiaj się ani chwili, dziękuję Ewa Błaszczak!" - Sylwia K.

"Jeszcze raz dziękuję za czytanie z kronik, bardzo mnie to zmotywowało i dodało wiary w sens tego, co chcę zrobić :)" - Magda D

"Ewo, sesja z Tobą była magiczna. Czułam się bezpiecznie. Byłam zaopiekowana. To było moje pierwsze spotkanie z Kronikami Akaszy i ufam, że jeszcze do nich wrócę. Jestem wdzięczna i dziękuję Ci za to doświadczenie. Umożliwiłaś mi wgląd w siebie i zrozumienie, co się dzieje w moim życiu. Dostałam informacje i wskazówki, jak je wzmocnić, co mi służy i jak się mogę sobą zaopiekować. Czułam miłość i szczęście." - Sylwia Sz.

"Spotkanie, rozmowa z Ewa i moje pierwsze choć na pewno nie ostatnie zetknięcie z Kronikami Akaszy. Cała rozmowa była niesamowitym duchowym przeżyciem, które zdecydowanie zostanie w moim sercu na zawsze.  Cudowny kontakt, jakbym znała ją od bardzo dawna. Sposób przekazania wszystkiego wspaniały. Do dziś wszystkie słowa które usłyszałam krążą mi po głowie, wywołują ciepełko w serduszku i uśmiech na twarzy. Z pewnością wrócę do Ewy. Niesamowite mistyczne przeżycie, którego zupełnie się nie spodziewałam. Jestem zaczarowana zupełnie" - Gosia M. 

Bardzo dziękuję za wczorajszy odczyt z Księgi  Akashy. Rozmowa była transformująca i uświadamiająca mi co jest dla mnie w obecnym czasie istotne i na czym powinnam się skupić. Dziękuję z serca za piękną sesję ❤ - Elżbieta D.

 

"Tak często potrzebujemy potwierdzenia z zewnątrz, że to, co czujemy wewnątrz jest dla nas dobre, jest nasza droga... podczas odczytu  czułam spokój. Słyszałam od Ewy to, co naprawdę noszę w sercu i bardzo mocno czuję, zarówno w sprawach osobistych jak i zawodowych. Im bliżej jesteśmy siebie, tym więcej słyszymy prawdy  w sobie. Słuchając Ewy słyszałam głos swojego serca, swojej intuicji" - Joanna K. 

"Sesja pozwala trafić w sedno i odnaleźć i potwierdzić to co ważne, intuicyjnie przeczuwane. Taka kropka nad „i”, a zarazem początek nowego zdania i całego rozdziału. 😘" - Agnieszka M

 

"Kochana dzisiejsze spotkanie z Tobą było mi tak potrzebne.  Wszelkie wątpliwości jakie miałam zostały rozwiane. Podróż z Tobą w głąb siebie i czytanie z kronik Akaszy to cudowne przeżycie- Dziękuję ze stanęłas na mojej drodze. Kiedy dzielimy się tym co mamy najlepszego dzieją się cuda. A jeszcze większe kiedy otworzymy się na lepsze życie i wsłuchamy w głos intuicji. Dziękuję Kochana. A to wycinek  mojej mapy marzen: wszystko się realizuje. Z Miłością i Wdzięcznością 😍❤🌹" Aneta O.

"Spotkanie z Kronikami Akaszy oraz z Ewą to niesamowite przeżycie. Dziś miałam okazję doświadczać go po raz pierwszy i czuję wspaniałą energię oraz ogromną moc i ciepło w sercu. Nie spodziewałam się jak wiele niesamowitych, dobrych, życzliwych i wyzwalających emocji można przeżyć w ciągu jednej godziny. Wystarczy otwartość, pokora i miłość, aby doświadczyć cudu i poznać odpowiedzi na pytania, które są w głębi nas. Dziękuję Ci Ewo, cieszę się, że to Ty byłaś moim przewodnikiem w czasie pierwszego spotkania.” - Elżbieta P.

„Rozmowa z Ewą, a za jej pośrednictwem spotkanie z moimi Przewodnikami i Kroniką Akaszy okazało się tak głębokie i poruszające, że z każdą upływającą godziną, z każdym kolejnym dniem czuję coraz mocniej płomień, który rozpaliły w moim sercu udostępnione treści. Dziękuję za te chwile czystego połączenia się z moim wyższym ja. Mam poczucie, że opadła kolejna zasłona oddzielająca mnie od samej siebie i tego, kim NAPRAWDĘ jestem. Zmysły się wyostrzyły. Widzę, słyszę i czuję więcej. Każdego dnia dzieją się mniejsze i większe cuda, które utwierdzają mnie w poczuciu, że decyzja, aby zaufać Ewie i za jej pośrednictwem skontaktować się z Kronikami Akaszy, była DOBRA. Ewa od pierwszej chwili wzbudziła moje zaufanie. To dla mnie ważne. Zwłaszcza, gdy chodzi o pracę dotyczącą tak subtelnej sfery. Ewo, dziękuję Ci z całego serca. Usłyszenie, poczucie tych przekazów, to jeden z najpiękniejszych, najwspanialszych darów, jaki otrzymałam, jaki mogłam sprawić samej sobie. Nie jestem w stanie nic więcej napisać, poza tymi, że jestem Wszechświatowi wdzięczna za Ciebie i za Twój dar dzielenia się z innymi.” Asia P.S. 

bottom of page